Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Норма вологості в квартирі. Як регулювати вологість у приміщенні

Яка норма вологості в квартирі? Більшість людей легко дадуть відповідь, яка повинна бути температура в житловому приміщенні, але питання про вологість поставить їх у глухий кут. І лише одиниці зможуть назвати правильні цифри. А між тим вологість - це один з основних показників рівня мікроклімату в будинку.
7-11-2016, 14:39

Протизламна фурнітура у сучасних вікнах

    Безпека власного житла - невід'ємна складова комфортного існування людини. Але не всім і не завжди вдається зберегти недоторканість свого дому: в Європі щорічно реєструються сотні тисяч випадків крадіжок, зв'язаних з незаконним проникненням у житло. У одній тільки Німеччині щорічно здійснюється близько 130000 крадіжок. Згідно проведеному в Німеччині дослідженню, найбільш часто злочинці проникають в житло через вікно - в 80% випадків. Подібна статистика свідчить про необхідність додаткового оснащення віконних конструкцій від злому. Необхідність дооснащення віконної конструкції для більшої безпеки підкреслює той факт, що правопорушників часто зупиняє сам факт наявності заходів безпеки - майже половина спроб злому припиняється, якщо злочинець стикається із спеціальним технічним оснащеням.
20-08-2014, 13:48

Чому коефіцієнт теплового опору такий важливий?

    Якщо в двокімнатній "хрущовці" замість вікна із звичайним однокамерним склопакетом (R<0,35) використати вікна, що відповідають нормам (R=0,75) для більшої території України, економія за один опалювальний період складе мінімум 1035 кВт/год..
31-07-2014, 14:35

Ударостійкі склопакети у вікнах

    Ударостійка плівка забезпечує вікнам надійний захист від ушкоджень. Вона дозволяє склу витримати пориви ураганного вітру, удари, постріли, вибухи і ряд інших руйнівних дій. У тому випадку, якщо скло все-таки було пошкоджене, воно розіб'ється без небезпечних осколків, а просто розтріскається і залишиться висіти на плівці, тим самим забезпечивши людей, що знаходяться в приміщенні.
    Ударостійка плівка широко використовується для захисту таких приміщень, як банки, магазини і інші місця, які необхідно захистити від проникнення зловмисників. Досить часто вона використовується і для захисту житлових приміщень.
24-07-2014, 14:23

Встановлення вікон у старих будинках

Встановлення вікон у старих будинках    Повертаючись до особливостей монтажів в старих будинках, ми ще раз повторимо: провести точні виміри отворів в старих будинках і передбачити всі нюанси практично неможливо. Отвори всюди різні, і судити про всі отвори поодинці відкритому в результаті попереднього демонтажу, складно. Хоча, після такого демонтажу, картина загалом стає ясна, і точність виміру, звичайно, зростає. Для ще більшої точності треба розуміти, що кожен отвір може мати свої особливості, що відкриваються погляду тільки безпосередньо під час видобування вікна.
27-03-2014, 13:10

Проблеми дешевих металопластикових вікон

Проблеми дешевих металопластикових вікон    Бум на пластикові вікна на вітчизняному ринку знаменується початком 90-х років минулого століття. Як правило, це ПВХ-профілі з Європи, притому більшість – з Німеччини. Найбільш відомі: KBE, REHAU, SCHUCO, TROCAL, VEKA, ALUPLAST, GEALAN. Оснащення віконних систем здійснюється, в основному, фурнітурою австрійського і німецького виробництва: AUBI, ROTO, MACO, SIEGENIA.

   Ринок нестримно розвивається. Появляється безліч підприємств і фірм-одноденок, господарі яких прагнуть отримати максимальну вигоду, зрозуміло, за рахунок якості матеріалів, комплектуючих, виготовлення і монтажу, якості оснащення, що підкупляє замовника низькими цінами, акціями, неймовірними знижками. Наслідки передбачити не важко. Настає ремонт вікон.

26-03-2014, 16:00

Фізика запотівання вікон.

Фізика запотівання вікон.    Запотівання вікон, налід на вікнах - проблема, з якою стикається багато хто. Причиною запотівання вікон є простий фізичний процес переходу одного стану рідини в інший при зниженні температури. При високих температурах повітря містить в собі певну кількість рідини у вигляді пари. При охолодженні, повітря здатне утримати менше рідини, яка осідає в місцях де температура найменша.
    У випадку з вікном - поверхня скла є найхолоднішим місцем в квартирі, на нім-то і відбувається утворення конденсату – запотівання вікон (Випадання конденсату.)...
25-03-2014, 12:14

Чим небезпечні економ системи !

Чим небезпечні економ системи !     Віконникам і профілістам доводиться непросто: 2005 і 2006  роки були ознаменовані безпрецедентним зростанням цін на ПВХ. Їх підвищення, що доходило у деяких постачальників сировини  до 30%, зовсім не каприз якийсь що скаженіє з жиру монополії. Ціни піднялися скрізь – і в Україні, Росії, і в Азії, і в Європі. Про причині цього підвищення в галузевій пресі говорилося багато і докладно. Але наскільки б переконливими не були названі учасниками ринку причини, сухий залишок так само однозначно простий, як і невтішний: ціни зростають, і, видно, зростатиме і далі.

7-02-2014, 16:52

Вибір металопластикового вікна

    У пресі "євровікна” називають то пластиковими, то металопластиковими. Чим же відрізняються одні від інших? Йдеться про одні й ті ж конструкції. Присмак "заліза” з’явився в одній з назв через те, що в профіль для збільшення жорсткості конструкції вікна вставляється металеве посилення. Чим викликана поява вікон з пластика? Невже дерево гірше? Звичайно, дерев’яні вікна звичні і приємні. Вони володіють хорошими ізоляційними властивостями і міцністю. Але дерево – це «живий матеріал», що хворобливо переносить дію сонця і перепади вологості. Вироби з дерева потребують складного і дорогого захисту, а вікна з пластика не бояться ні морозу, ні вітру. Вікна з ПВХ порівняно недавно з’явилися на ринку, проте вже встигли зайняти міцні позиції і істотно потіснити дерев’яні вікна через цілий ряд переваг. Пластикові вікна добре захищають від холоду в умовах суворих зим; в процесі експлуатації не вимагають фарбування та догляд за ними мінімальний. Вони герметичні, через що володіють добрими теплозахисними та шумоїзолюючими властивостями. Ще однією беззаперечною перевагою пластикового вікна є універсальність його використання: воно чудово пасує до будь-якого будинку від індивідуального котеджу до "хрущовки”.

7-02-2014, 16:36

Яке вікно обрати, дерев'яне чи металопластикове?

    Старі дерев’яні вікна щоразу на зиму доводилося заклеювати спеціальною стрічкою, бо дуло з усіх щілин. Люди почали переходити на пластикові. Та за два-три роки власники теплих металопластикових вікон зіткнулися з новою проблемою – «відєвроремонтовані» стіни почали цвісти, у декого по кутках почала збиратися роса. Помешкання не дихає. Почали повертатись до дерева. Та деякі нові дерев’яні вікна уже після першого опалювального сезону так покрутило, що довелося заліплювати щілини спеціальною шпаклівкою… Як вибрати вікна?

7-02-2014, 16:33

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»