» » Пластикові вікна – німецька якість чи українська підробка?

Пластикові вікна – німецька якість чи українська підробка?

    Розговорився з сусідкою, яка рік тому встановила у квартирі пластикові вікна. Тоді тішилась, що знайшла фірму, де їй запропонували вікна з німецького профілю за ціною нижчою, ніж на інших фірмах. Та й вдома після встановлення вікон стало тепло й затишно. Але вже через півроку пролунав перший тривожний дзвоник.
    Одного разу відчинили вікно, те ніяк не хотіло зачинятись – довелося викликати майстра. Той пояснив, що час від часу потрібно регулювати вікна. Але після того регулювати вікна доводилось ще п’ять разів. Чому так, попросив розповісти пана Романа, фахівця із виготовлення металопластикових конструкцій.
    – Вас надурили, – виніс вердикт пан Роман, подивившись на вікно. – Це не німецький профіль, а український. Я стикався з такими ситуаціями. Назви багатьох українських профілів співзвучні з німецькими! Цим і користуються недобросовісні підприємства. Такі вікна з "німецького” профілю зазвичай дешевші на 100-150 грн., люди й "купуються”. Вікно, виготовлене з дорогого німецького профілю і з використанням якісної фурнітури, звичайно, за умови правильного встановлення, безвідмовно служитиме вам багато років. Краще купити дорожче вікно, заплативши один раз, ніж кожні три місяці платити майстру за регулювання вікон.
    На ринку існує велика конкуренція, і в боротьбі за клієнта деякі фірми використовують нечесні прийоми. Один з таких прийомів – листівки, які розкладають у поштові скриньки. У них пропонують придбати вікно розміром 1,30х1,40 м лише за 1000 грн. У листівці вказано, що заміри, доставка і встановлення – безкоштовні! Насправді все не так. І вікно ви за 1000 грн. не придбаєте. Такі вікна є у сихівських будинках. Але розмір їх дещо інший – 1,32 х 1,43 м. Здавалося б, що таке 3 см? Але після замірів менеджер фірми вам говорить, що це нестандарт і таке вікно буде коштувати 1300 грн. Що вам залишається робити? Як правило, клієнт погоджується. Чому це відбувається саме так? Насправді це вікно коштує 1100 грн., плюс 10% встановлення, замір і доставка – виходить 1300.


    Довідка

• Купуючи вікна, вимагайте сертифікат якості. На профілі провідних фірм-виробників є заводське маркування. Уважно придивившись до вікна, зможете його побачити.

• Для нашого клімату вистачає встановити в квартирі вікна з 3-камерного профілю та з двокамерним склопакетом. Це забезпечить тепло і тишу в оселі. Можна поставити однокамерний пакет, але з енергозберігаючим склом. Термофлоат – скло з кристалічним напиленням, яке не пропускає холоду і утримує тепло в квартирі.

• Часто люди замовляють вікна з тонованими пакетами. Радимо брати вікна, де скло тоноване спеціальним напиленням, а не плівкою, оскільки плівка не пропускає ультрафіолетового проміння. І якщо у вас на підвіконні ростуть квіти у вазонах, такі вікна вам не підійдуть.

• Пластикові вікна закриваються дуже щільно. Температура в приміщенні повинна бути не нижчою ніж +18С. В іншому разі вікна запотіватимуть і в нижній частині вікна збиратиметься конденсат. Щоб уникнути цього, вікно можна ставити в положення мікровентиляції – вікно залишається закритим, але відбувається циркуляція повітря.


Газета "Високий Замок"

7-02-2014, 16:25
3190 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»