» » Вибір металопластикового вікна

Вибір металопластикового вікна

    У пресі "євровікна” називають то пластиковими, то металопластиковими. Чим же відрізняються одні від інших? Йдеться про одні й ті ж конструкції. Присмак "заліза” з’явився в одній з назв через те, що в профіль для збільшення жорсткості конструкції вікна вставляється металеве посилення. Чим викликана поява вікон з пластика? Невже дерево гірше? Звичайно, дерев’яні вікна звичні і приємні. Вони володіють хорошими ізоляційними властивостями і міцністю. Але дерево – це «живий матеріал», що хворобливо переносить дію сонця і перепади вологості. Вироби з дерева потребують складного і дорогого захисту, а вікна з пластика не бояться ні морозу, ні вітру. Вікна з ПВХ порівняно недавно з’явилися на ринку, проте вже встигли зайняти міцні позиції і істотно потіснити дерев’яні вікна через цілий ряд переваг. Пластикові вікна добре захищають від холоду в умовах суворих зим; в процесі експлуатації не вимагають фарбування та догляд за ними мінімальний. Вони герметичні, через що володіють добрими теплозахисними та шумоїзолюючими властивостями. Ще однією беззаперечною перевагою пластикового вікна є універсальність його використання: воно чудово пасує до будь-якого будинку від індивідуального котеджу до "хрущовки”.

    Що таке ПВХ?

    Полівінілхлорид - скорочено ПВХ- це синтетичний полімер, який є найпоширенішим видом пластмаси. ПВХ є екологічно чистим матеріалом. У Німеччині він рекомендований для застосування при виготовленні вікон для дитячих та медичних установ. З того ж пластика виготовлений Ваш електричний чайник, корпус Вашого телевізора і багато інших предметів, що оточують Вас. Цей вид пластика відрізняється високою міцністю та універсальністю. Завдяки своїй довговічності ПВХ широко застосовується у виготовленні віконних конструкцій. Віконні профілі - це складні інженерні конструкції. Внутрішній простір профілю заповнений поперечними перегородками, що є ребрами жорсткості усередині конструкції. Вони утворюють спеціальні порожнини – камери, що забезпечують ефективний теплозахист.

    До вибору профілю слід віднестися серйозно. Від нього багато в чому залежить якість готової конструкції. Виготовлення профілів – це складний і недешевий процес, що вимагає від виробника високої технологічної культури. При недотриманні виробником відповідних стандартів результат вийде плачевний – те, що при першому огляді виглядає ефектно, через деякий час втрачає приємний оку зовнішній вигляд. Починають проявляти себе дефекти: провисають стулки, хитається фурнітура, та навіть склопакет вже не розташовується в конструкції жорстко, як влитий. Щоб уникнути цього – зверніть увагу на профільну марку.

    Яка кількість камер в профілі є оптимальною?

    Перегородки всередині профілю, подібно до стін в квартирі, ділять його на декілька камер, в яких повітря є додатковою теплоізоляцією. Чим більше порожнин у віконному профілі, тим краще він зберігатиме тепло. Тому все залежить від того, яка міра теплозахисту Вам необхідна. Необхідних параметрів можна також добитися правильним підбором скла, ущільнювачів тощо. Згідно ДБН В.2.6-31 «Теплова ізоляція будівель» для першої кліматичної  зони опір теплопередачі для світлопрозорих конструкцій повинен складати 0,75м²С0/Вт. Також треба сказати, що звичайний двокамерний склопакет 4-10-4-10-4 та енергозберігаючий склопакет 4-16-4і не відповідають сучасним нормам для першої кліматичної зони..

 

Вдалого Вам вибору!

7-02-2014, 16:36
2591 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»