» » Встановлення вікон у старих будинках

Встановлення вікон у старих будинках

Встановлення вікон у старих будинках    Повертаючись до особливостей монтажів в старих будинках, ми ще раз повторимо: провести точні виміри отворів в старих будинках і передбачити всі нюанси практично неможливо. Отвори всюди різні, і судити про всі отвори поодинці відкритому в результаті попереднього демонтажу, складно. Хоча, після такого демонтажу, картина загалом стає ясна, і точність виміру, звичайно, зростає. Для ще більшої точності треба розуміти, що кожен отвір може мати свої особливості, що відкриваються погляду тільки безпосередньо під час видобування вікна.
    З іншого боку, однакові по конфігурації вікна, що виходять на один фасад, все одно мають бути однаковими за розміром. Тому, навіть маючи точні розміри всіх отворів, замовник усереднює розміри вікон і, відповідно, допускає варіації у відповідності віконного блоку отвору.
    Господарям квартир в старих будівлях необхідно враховувати, що при заміні вікон отвори або доведеться допрацьовувати, або – для виконання точних вимірів – потрібно демонтувати всі вікна. Другий варіант найбільш зручний для виробників і монтажників, а для замовників прийнятний тільки в необжитих приміщеннях у відсутність морозів, коли досить зачиняти отвори ерзац-вікнами з декількох шарів поліетилену, натягнутого на каркас з бруса. Обробка в таких приміщеннях може продовжуватися без перерви.
    З іншого боку, всі вищеописані складнощі породжені завданням зробити вікна максимально великими, виходячи з розмірів отвору. Відповідно, чим нижче важливість цього завдання, тим менше складнощів на шляху. При будь-якому варіанті замовлені вікна будуть НЕ менші від старих.
    І знову-таки, враховуючи, що вікна квартири не можуть істотно відрізнятися від сусідських, ми в даному випадку говоримо про варіації в 5-15см.
    Окремо варто згадати питання заміни вікон в старих будівлях, які є пам'ятниками архітектури. Окрім все тієї ж проблеми з розмірами отворів, для яких вікна виготовлялися індивідуально, існує ще один нюанс - збереження загального зовнішнього вигляду будівлі. Це одне з найважливіших завдань, що стоять перед виробником. Тобто, окрім виконання основних своїх функцій – збереження тепла, забезпечення звукоізоляції, зручності вентиляції і інших, нові вікна повинні якомога менше відрізнятися від старих.
    Будинки різних архітектурних стилів, як правило, мають вікна незвичайної форми – арочні, круглі, еліпсовидні, у вигляді витягнутих прямокутників. Часто вони розділені палітурками на безліч секцій. В цьому випадку використовують фальш-палітурки, що дозволяють імітувати конструкцію старовинного вікна. Важливим моментом є збереження загальної колірної гамми будівель. Як правило, палітурки виготовлені з дерева, і колір варіюється від світло-коричневого до темного, майже чорного. Дерев'яні євровікна, виконані «під старовину» і забарвлені захисними і декоративними сполуками, чудово виглядають на фасадах будівель і при цьому відмінно виконують тепло- і шумоізоляційні функції.

    Підводячи підсумок всьому вищевикладеному:
    У будь-якому випадку досвідчена компанія-виробник в особі того, що заміряє прагне врахувати і передбачити всі вищеперелічені особливості старих будинків і знайти оптимальне рішення. Від замовника вимагається, як завжди, ясне розуміння того, які розміри вікон він хоче отримати з врахуванням вищеописаних можливостей і обмежень.
 
    Для інформації мешканцям центральної частини Львова;
    За самовільну заміну віконних та дверних заповнень в історичному ареалі Львова до адміністративної відповідальності притягатимуть не тільки власників, користувачів квартир та нежитлових приміщень будинків, а й виконавців робіт (підрядників).
    Відповідно до рішення № 643, мешканці перед заміною вікон зобов’язані виготовити і погодити в управлінні охорони історичного середовища проектну документацію на заміну вікон і лише після того проводити їхню заміну.
    Самовільна заміна вікон відповідно до ст.92 КУпАП «Порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини» тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 100 до 150 неоподаткованих мінімум доходів, а це в грошовому еквіваленті від 1700 до 2250 гривень.
27-03-2014, 13:10
4684 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»