» » Ударостійкі склопакети у вікнах

Ударостійкі склопакети у вікнах

 
 
    Ударостійка плівка забезпечує вікнам надійний захист від ушкоджень. Вона дозволяє склу витримати пориви ураганного вітру, удари, постріли, вибухи і ряд інших руйнівних дій. У тому випадку, якщо скло все-таки було пошкоджене, воно розіб'ється без небезпечних осколків, а просто розтріскається і залишиться висіти на плівці, тим самим забезпечивши людей, що знаходяться в приміщенні.
    Ударостійка плівка широко використовується для захисту таких приміщень, як банки, магазини і інші місця, які необхідно захистити від проникнення зловмисників. Досить часто вона використовується і для захисту житлових приміщень.
    Ударостійка плівка для скла буває різної товщини. Від товщини бронеплівки залежить її удароміцність. Плівка для бронювання скла випускається наступної товщини:
 
    Ударостійка плівка 112мкм
Захистить скло від випадкового попадання каменю або вандальских дій. Надійно обереже приміщення від осколків розбитого скла.
Ударостійкість до удapу - 31 кг/кв.см

    Ударостійка плівка 200 мкм
Захистить скло від можливого умисного проникнення з використанням лому, сокири і іншого інструменту.
Ударостійкість до удapу - 53 кг/кв.см

    Плівка для бронювання скла завтовшки від 300 мкм і вище, також оберігає приміщення від умисного проникнення і має певний клас захисту.
    Ударостійкість плівка 300 мкм
Уcтoйчивocть до удapу - 78 кг/кв.см
24-07-2014, 14:23
4186 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»