» » Протизламна фурнітура у сучасних вікнах

Протизламна фурнітура у сучасних вікнах

    Безпека власного житла - невід'ємна складова комфортного існування людини. Але не всім і не завжди вдається зберегти недоторканість свого дому: в Європі щорічно реєструються сотні тисяч випадків крадіжок, зв'язаних з незаконним проникненням у житло. У одній тільки Німеччині щорічно здійснюється близько 130000 крадіжок. Згідно проведеному в Німеччині дослідженню, найбільш часто злочинці проникають в житло через вікно - в 80% випадків. Подібна статистика свідчить про необхідність додаткового оснащення віконних конструкцій від злому. Необхідність дооснащення віконної конструкції для більшої безпеки підкреслює той факт, що правопорушників часто зупиняє сам факт наявності заходів безпеки - майже половина спроб злому припиняється, якщо злочинець стикається із спеціальним технічним оснащеням.

    Традиційний спосіб встановлення грат на вікнах має істотний недолік - неестетичний зовнішній вигляд. Сучасною альтернативою гратам являється так зване протизламне вікно, тобто світлопрозора конструкція, що перешкоджає кримінальному злому. Оскільки найчастіше правопорушники прибігають до віджимання стулки, віконна фурнітура є основним елементом, що забезпечує стійкість віконної конструкції до злому

 

КЛАСИ ЗАХИСТУ 1-3 ПО DIN V ENV 1627 :

 

 

 

 

Клас захисту 1 (WK1) : Базовий захист від застосування фізичної сили, наприклад, удару ногою, плечем і так далі. Протизламні замочні планки, відповідно і кутові перемикачі з протизламними цапфами, що мають грибоподібні і регульовані по висоті голівки, захищають Ваше вікно або балконні двері від віджимання по чотирьох кутах стулки. Захист від висвердлювання і ручка із замком додатково збільшують клас захисту.

 

Клас захисту 2 (WK2) : Захист проти таких інструментів як викрутка, плоскогубці або клини. Грунтується на 1-му класі. Протизламні замочні цапфи по периметру стулки додатково посилюють конструкцію вікна. Це означає, що фурнітура і віконна рама витримують посилені навантаження.

 

Клас захисту 3 (WK3) : Захист від злому з використанням монтировки і лому. Додатково до вже наявних в класах захисту WK1 і WK2 протизламним цапфам додаються протизламні замочні цапфи на кутовому перемикачі і ножицях на стулці.

 

Фурнітура TITAN AF

    У системі фурнітури TITAN AF (Титан АФ) німецького виробника SIEGENIA, проблема забезпечення плавного ходу протизламної фурнітури вирішена за рахунок використання комфортних грибоподібних цапф, виготовлених із спеціальної сталі і мають можливість обертання навколо власної осі (див. мал. 2) За своїми сукупними властивостями протизламна фурнітура TITAN AF є найбільш продуманим рішенням на ринку. Обертання грибоподібної цапфи навколо своєї осі, сприяє плавному ходу фурнітури, забезпечується її верхньою частиною (коронкою). Крім того, ця цапфа працює з комбінованими планками у відповідь, виготовленими з поєднання високоміцного полімеру і сталі. Наявність в пластині полімеру також сприяє плавному ходу фурнітури, незалежно від кількості протизламних елементів.

 

 

 

 

    Відповідно сучасній світовій тенденції в конструюванні вікон, фурнітура TITAN AF припускає можливість підвищення міри протизламності вікна, і при необхідності може бути легко переобладнана у відповідності необхідним класом протизламності (до WK2 і вище ). Комфортні грибоподібні цапфи TITAN AF встановлюються в стандартній комплектації на усіх елементах периметрального механізму. Таким чином, при необхідності підвищення класу протизламності вже встановленого вікна не потрібно демонтаж усього периметрального механізму або окремого елементу з подальшою заміною, на яких встановлені звичайні (не протизламні) замочні пластини. При модернізації  вікон, оснащених TITAN AF, заміні підлягають тільки рамні елементи - замочні пластини (мал. 1), що замінюються із стандартного варіанту на протизламний.

20-08-2014, 13:48
5367 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»