Вікно CLASSIC 60Рано чи пізно кожен житель багатоквартирного будинку замислюється про заскління свого балкону або лоджії - комусь потрібна ізоляція від шуму, хтось хоче захистити балкон від пилу та сміття, вологи, вітру і холоду. А хтось мріє збільшити корисну площу квартири - влаштувати на лоджії зимовий сад, робочий кабінет або затишну кімнату для відпочинку. Всі ці задумки легко здійснити, достатньо лише засклити балкон в спеціально створеному продукті«CLASSIC»


ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
  Стабільна трикамерна система монтажною шириною 60 мм з встановленим армуванням забезпечує опір теплопередачі 0,63 м2с/ВТ.
   
ДОВГОВІЧНІСТЬ
  Вікна «CLASSIC» - створені на базі класичної трикамерної системи IDEAL 2000® classicline німецького концерну aluplast® GmbH.
Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон«CLASSIC» на всіх етапах виробництва гарантує, при умовах правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.
   
СКЛОПАКЕТИ
  У вікнах «CLASSIC» можлива установка склопакетів шириною від 24 до 32 мм з різними показниками та характеристиками, в залежності від індивідуальних потреб кожного замовника. Ми маємо можливість встановлення енергозберігаючих, шумозахисних, протиударних, тонованих, дзеркальних, матових, з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками склопакетів.
   
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
  Вікна «CLASSIC» володіютьхорошими показниками по енергоефективності. Встановлення вікон з енергозберігаючим або мультифункіональним склопакетом дозволяє економити на опаленні взимку і кондиціонуванні приміщення влітку.
   
ФУРНІТУРА
  В віконній системі «CLASSIC» встановлена німецька запірна фурнітура преміум-класу SIEGENIA. Серії: Favorit Si-Line і TITAN AF. Міцна і надійна фурнітура дає життя вікну, змушує його працювати і рухатися. Легке, не потребуюче зусиль, відкривання стулок, забезпечує високу надійність і безпеку роботи вікна.
   
БЕЗПЕКА
  Можливість комплектації вікон і дверей«CLASSIC» протизламною фурнітурою від базового варіанту до класу WK1 і WK2.
   
МІЦНІСТЬ
  Вікна «CLASSIC» комплектуються спеціальним армуючим підсилювачем п-подібного перерізу, виготовленим з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,2 мм українського виробництва. Використання сталевих профілів у вікнах і дверях «CLASSIC» дозволяє забезпечити високу стабільність і жорсткість виробів з великим запасом міцності.
   
ДИЗАЙН
  Стриманий класичний дизайн без надмірностей.
   
   
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»