» energeto-вікна нових можливостей

energeto-вікна нових можливостей

Вікна серій energeto® - справжня революція серед енергозберігаючих віконних систем.
Випробувавши безліч технологічних комбінацій кількості повітряних камер і монтажної ширини профілю, технічні фахівці компанії aluplast® застосували більш рішучий прогресивний підхід - усунули армуючий підсилювач. Домогтися цього вдалося завдяки поєднанню інноваційних технологій «bonding inside» та «powerdur inside».


BONDING INSIDE

Унікальна технологія дозволяє вклеювати склопакет в стулку без використання сталевого підсилювача й підкладки під склопакет. Сполучені клеєм склопакет і профіль стабілізують вікно, при цьому склопакет, приймає на себе функцію підсилювача. Стійке з'єднання склопакета і профілю знижує ризик просідання стулки та покращує шумоізоляційні властивості вікна.


POWERDUR INSIDE

Головна відмінність вікон вікон серії energeto® полягає у відсутності металевого підсилювача в стулці. Сталеве армування, вживане в класичних вікнах, є сильним провідником холоду. POWERDUR INSIDE - це термопластикові вставки, розроблені спільно з компанією BASF. Вставки інтегровані в профілі стулки й успішно замінюють металевий підсилювач, забезпечуючи значно кращі теплоізоляційні та механічні властивості вікна.

 
 

ПЕРЕВАГИ ВІКОН ІЗ СИСТЕМ energeto®
 

Тепліше завдяки energeto ®

Завдяки заміні сталевого підсилювача, що є сильним провідником холоду, на спеціальні термопластикові вставки та фіксацію стулки склопакетом за допомогою спеціального двокомпонентного клею, підвищується коефіцієнт тепловіддачі стулки, що призводить до поліпшення значення опору теплопередачі всього вікна. Згідно з результатами численних протоколів випробувань, стулки зі вклеєними склопакетами тепліше мінімум на 20% у порівнянні з аналогічними стулками зі сталевим підсилювачем.
Рівень енергозбереження (теплоізоляції) - головний показник «правильних» вікон. Від цієї характеристики залежить будете ви взимку ходити по будинку в товстому светрі чи в легкій футболці. Вікна з високим рівнем енергозбереження ефективно перешкоджають проникненню холоду і, що не менш важливо, сприяють економії енергії. Це особливо помітно в заміських будинках, що мають автономну систему опалення.
Високе енергозбереження сприяє комфорту не тільки взимку, але і влітку. Воно перешкоджає проникненню вуличної спеки і зберігає приємну прохолоду, дозволяючи істотно економити на кондиціонуванні будинку.

 

 
     
Більше світла із energeto ®

Одне з основних завдань вікна - впускати сонячне світло. І за цим параметром не всі вікна однакові. В одних частка переплетінь , що перешкоджають сонячним променям, велика, в інших - мінімізована. Останні вікна називають широкоформатними - світлова, тобто корисна, частина вікна в них доведена до максимуму. Завдяки застосуванню технологій bonding inside і powerdur inside з'явилася унікальна можливість виготовлення максимально широких стулок - до 1500 мм, що стало особливо затребуванним в сучасному проектуванні та будівництві.
На що впливає світлопропускання вікна? І чи важливо воно?
- В дизайні інтер'єру головну роль грають не меблі та колір стін, а саме освітленість. Світле приміщення сприймається більш просторим і життєрадісним, ніж затемнене. При цьому, електричне освітлення не може відтворити ефект сонячного.
- Сонячне світло впливає на самопочуття та настрій. Добре освітлене приміщення сприяє бадьорому тонусу, високій працездатності та гарному настрою.

 
     
Ще тихіше із energeto ®

Більш ефективна звукоізоляція - клей виконує функцію поглинача по всьому периметру склопакета в порівнянні зі звичайними вікнами, де кріплення склопакета виконується розклиненням пластиковими пластинами.

 
     
Ще безпечніше із energeto ®

Більшість компаній при виготовленні вікон користуються стандартним методом кріплення склопакета в стулку вікна - розклинюванням пластиковими пластинами, яке призводить до максимальних навантажень в місцях їх сполучення. У момент експлуатації стулки виникають сили, які гранично впливають на кутові з'єднання профілю та фурнітурні елементи. Склопакет надає стулці міцність і жорсткість. Але ця міцність через встановлення склопакета за допомогою пластикових підкладок призводить до того, що всі сили тиску зосереджуються в місцях підкладок і переходять через них на склопакет, що в результаті призводить до максимальних навантажень на нього. У вікнах з вклеєними склопакетами значення пікових навантажень знижуються на 70%, так як сили впливу розподіляються рівномірно по всьому периметру лінії вклеювання. Таким чином суттєво мінімізується ризик деформації конструкції та скорочується ризик бою склопакетів під час скління конструкції, транспортування, монтажу, і особливо під час експлуатації вікна.
Крім того, істотно підвищується зломостійкість завдяки склеюванню по всьому периметру - склопакет неможливо видавити з стулки, навіть якщо виламати штапик.

 
     
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»