Сколопакети

Енергозберігаючі склопакети

 
Компанія КАНТАЛЬ використовує енергозберігаючі склопакети з покриттям SILVERSTAR ENplus. Для прикладу, однокамерний склопакет SILVERSTAR Enplus зберігає на 25% більше тепла в порівнянні із звичайним двокамерним склопакетом. При цьому двокамерний склопакет в 1,5 разу важче, що з часом може привести до провисання і нещільного закривання вікна, тобто до великих тепловтрат.


Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus взимку
В середньому, заміна усіх звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим покриттям забезпечує економію на опалюванні до 35%%. Таке скло окупиться вже в перший рік.

Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus влітку
Сонячний чинник, тобто пропускання сонячного тепла, у стандартного склопакета - 77%%, а у енергозберігаючого - 62%%. Через енергозбережний склопакет приміщення нагріватиметься на 15%% повільніше.

Довговічність склопакетів SILVERSTAR ENplus
Оскільки напилення знаходиться усередині герметичного склопакета і воно не може бути пошкоджене, термін служби покриття дорівнює терміну служби самого склопакета.

Мультифункціональні склопакети

 

 

Мультифункціональні склопакети SILVERSTAR Selekt - це склопакети з комбінацією функцій енергозбереження і сонцезахисту. Завдяки своїм властивостям, це напилення дозволяє підтримувати збалансований температурний режим усередині приміщення взимку і літом. Мультифункціональні склопакети з покриттям SILVERSTAR Selekt - це комфорт круглий рік.

Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt взимку
У холодну пору року склопакети SILVERSTAR Selekt працюють за тим же принципом, що і SILVERSTAR Enplus - забезпечать Вам економію на опалюванні до 35%%.

Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt влітку
Істотне скорочення витрат на кондиціонування приміщення влітку! Пропускання сонячного тепла у стандартного склопакета - 77%, а у мультифункціонального - 43%%. Через мультифункціональний склопакет приміщення нагріватиметься на 34%% повільніше! Ви зможете істотно заощадити на платі за енергію, споживану Вашими приладами кондиціонування.

Оскільки напилення знаходиться усередині герметичного склопакета і воно не може бути пошкоджене, термін служби покриття дорівнює терміну служби самого склопакета.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»