Історія

    Компанія була заснована в 2007 році. У витоків компанії стояли люди з хорошим технічним, економічним утвореннями і молодим азартом.
    У тому ж 2007 року компанія випустила перше пластикове вікно марки "- Канталь-". Цьому передували наступні події: в якості партнера був вибраний виробник ПВХ профілю - німецький Концерн VEKA. У Європі на той час марка VEKA була відома вже більше 30 років. Партнером, що виробляє фурнітуру, стала німецька фірма Siegenia. У Німеччину на навчання відправилася перша група працівників.
    За такий короткий проміжок часу компанія успішно зарекомендувала себе на конкурентному ринку пластикових вікон не лише в Києві і області але і у багатьох інших містах України, що підтверджує постійно зростаюче число клієнтів.
   Система контролю якості відповідає усім вимогам нормативних документів України і здійснюється післяопераційно відповідно до технологічного регламенту, що дозволяє робити продукцію найвищої якості Цьому сприяє великий вибір конфігурацій : вікна і двері нестандартної форми, у тому числі арочні, трикутні, трапецієвидні, розсувні і вхідні системи.  Уся продукція компанії сертифікована, так само є ліцензія на монтаж.
    13 жовтня 2011 року між компанією "ВЕКА Україна" і українським виробником світлопрозорих конструкцій - компанією "Канталь", було підписано Угоду про використання технічного паспорта профільних систем VEKA. Цей документ надає право маркувати готову продукцію "Канталь" знаком СЕ, згідно Європейських норм стандарту DIN ЕN 14351-1/A1 2010. Це можливість українському виробникові поставляти свою продукцію на нові ринки збуту, а саме на ринок Західної Європи. Знак СЕ підтверджує високу і незмінну якість виготовленої продукції.
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»