» Об'єктне скління

Об'єктне скління

    Основним напрямом компанії є просування концепції "якісного продукту і послуги". Фахівці підприємства орієнтують замовників на ті товари і послуги, які за технічними характеристиками і эксплутационным якостями відповідають найвищим вимогам.
    Разом з пропозиціями по склінню типовими конструкціями, компанія спеціалізується на виробництві і монтажі "нестандартних" конструкцій.
    Універсальних рішень по будівництву або  ремонту квартир, офісів, магазинів не буває. Пропрацювавши різні варіанти, наші фахівці завжди знайдуть оптимальне рішення, створене спеціально для кожного забудовника. Установка, або заміна вікон в реконструйованій будівлі, здійснювана співробітниками нашої компанії, проходить за оптимальною, заздалегідь відпрацьованою і погодженою схемою, завдяки чому ви отримаєте якісне виконання замовлення.
     У компанії постійно ведеться робота над якістю і технічним вдосконаленням вузлів монтажу і конструкцій, а також на їх наявність конструкторського бюро, що здійснює контроль за якістю усього процесу виробництва, дозволяє виступати на ринку світлопрозорих конструкцій комплексною інжиніринговою компанією.
    Завдяки добре відлагодженій технології, відповідності вимогам усіх нормативних документів, гарантійним зобов'язанням і досвіду роботи у будівельній сфері, компанія  показала себе надійним партнером по склінню житлових і адміністративних комплексів, котеджів, магазинів, офісів.
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»