» «LUXenergeto®» вікна для комфортного життя

«LUXenergeto®» вікна для комфортного життя

 
 
 Вікна «LUXenergeto®» - це новітня система, яка втілила в себе і ввібрала найбільш якісні та сучасні розробки віконної галузі. Цей шедевр має по-справжньому приголомшливі характеристики у збереженні тепла, звукоізоляції, якості та надійності конструкції. Вікна «LUXenergeto®» - вибір №1 в будівництві енергоефективних будинків і будинків системи PASSIVE HOUSE. Домогтися цього вдалося завдяки поєднанню інноваційних технологій «bonding inside» і «powerdur inside».
 
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
  Високотехнологічний шестикамерний профіль монтажною шириною 85 мм з триконтурною системою ущільнення забезпечує опір теплопередачі у вікні зі звичайним склопакетом до 1.07 m² • K / Вт, з енергозберігаючим склопакетом Rq досягає 1.27 m² • K / Вт, роблячи цю систему справжнім чемпіоном в галузі енергозбереження - це дозволяє встановлювати вікна «LUXenergeto®» навіть в будинках з пасивним опаленням (досягнення кращого результату стало можливим завдяки вклеюванню склопакета в профіль та заміні сталевого підсилювача на термопластикові вставки powerdur inside).
   
СВІТЛО
  Витончена класична форма профілю ідеально підходить для світлих приміщень з великою площею скління
   
ДОВГОВІЧНІСТЬ
  Енергоефективні вікна «LUXenergeto®» створені на базі профільної системи німецького концернуaluplast® - energeto® 8000. Весь процес та технологія виробництва вікон «LUXenergeto®», починаючи з точності допусків і до температури збірки, регулюється суворими стандартами легендарної німецької якості. Це означає, що при умовах правильної експлуатації вікно прослужить більше 20-ти років при мінімальному догляді.
   
СКЛОПАКЕТИ
  У вікнах «LUXenergeto®» можлива установка різних склопакетів шириною 42 мм з різноманітними показниками та спеціальними характеристиками, залежно від індивідуальних потреб кожного замовника.
Ми маємо можливість установки енергозберігаючих, шумозахисних, протиударних, тонованих, дзеркальних, матових, з декоративними перемичками (шпроссами) або накладними горбильками склопакетів.
   
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
  Встановлення вікон «LUXenergeto®» з енергозберігаючим або мультифункціональним склопакетом дозволяє істотно (до 30%) скоротити витрату на опалення взимку і кондиціонуванні приміщення влітку*
(* при розрахунку вартості опалення в приватному секторі, з власним опаленням)
   
ФУРНІТУРА
  В віконній системі «LUXenergeto®» встановлена німецька запірна фурнітура преміум-класу SIEGENIA.
Серії: Favorit Si-Line, TITAN AF.
Міцна та надійна запірна фурнітура дає життя вікну, змушує його працювати й рухатись. Легке, не потребуюче зусиль, відкривання стулок, забезпечує високу надійність і безпеку роботи вікна.
   
БЕЗПЕКА
  Можливість комплектації вікон і дверей«LUXenergeto®» протизламною фурнітурою від базового варіанту до класу WK1 і WK2.
   
МІЦНІСТЬ
  У вікнах «LUXenergeto®» передбачено 2 види спеціальних підсилювачів. POWERDUR INSIDE - це термопластикові вставки, розроблені спільно з компанією BASF. Вставки інтегровані в профілі стулки та успішно замінюють металевий підсилювач, забезпечуючи значно кращі теплоізоляційні та механічні властивості вікна.
Рамні профілі комплектуються спеціальними армуючими підсилювачами замкнутого перерізу, що мають 4 ребра жорсткості, виготовленими з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм виробництва Gebhardt -Stahl (Німеччина).
Використання даних підсилювачів у вікнах «LUXenergeto®» дозволяє забезпечити чудові статичні показники, уникнути неприємних моментів «провисання» стулки, підвищити енергозберігаючі властивості вікна в цілому.
   
ДИЗАЙН
  Широка гамма різноманітних кольорів, в тому числі імітуючих текстуру дерева, дозволяє підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.
Вироби з ламінованих профілів в масі серії «LUXenergeto®» мають один стандартний колір - «горіх» - на темно-коричневій основі .А можливість односторонньої (внутрішньої чи зовнішньої) або двосторонньої ламінації на білій основі більш ніж в 30 різних кольорів, допоможуть втілити в життя навіть самі цікаві і неповторні дизайнерські ідеї.
   
   
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»