» Фурнітура системи SIEGENIA-AUBI KG

Фурнітура системи SIEGENIA-AUBI KG

    Обираючи будь-який складний товар, Ви обов'язково його в усіх дрібницях, стараючись "добритися до суті" кожної деталі і впевнитися, що всі вони будуть корисними і вигідні Вам.
    Одним із таких важливих придбань являються нові вікна. Адже вікно - це не лише прикраса інтер'єру, а також один із "гарантів" безпеки і комфортної атмосфери у Вашому домі.
    Як здоров'я людини визначається його внутрішнім станом, так і якість вікна безпосередньо залежить від механізмів, що знаходяться в середині нього - віконної фурнітури. По суті можна сказати, що віконна фурнітура - це серце Вашого вікна..
   "Solutions inside" - рішення в середині! З цим девізом компанія "SIEGENIA" вже більше 135 років виготовляє віконну фурнітуру.
    Загляньте в серце нашого вікна, і воно відкриє Вам всі таємниці домашнього затишку! Тому що фурнітура "SIEGENIA" зроблена в Німеччині. Зроблена з любов'ю до деталей.

    У наших вікнах використовуються системи фурнітури FAVORIT Si - Line і TITAN AF одного з лідерів ринку - компанії SIEGENIA (Німеччина).
    У системах фурнітури SIEGENIA закладені найсучасніші споживчі властивості. Деталі, що пропрацювали, надійно тримають стулку у відкинутому положенні навіть при протязі, пом'якшують переклад вікна в положення " відкинуто", блокують некоректне відкривання стулки, забезпечують легке управління на термін усієї служби конструкції. Навіть великогабаритні вікна легко відкриваються і закриваються завдяки системам фурнітури SIEGENIA. Фурнітура конструктивно припускає реалізацію будь-якого класу стійкості до злому згідно DIN 18104-2 - базовий варіант, WK1, WK2.
     Висока якість, тривалий термін експлуатації, витончені форми у поєднанні з функціональністю, максимальний комфорт і абсолютна безпека - саме таким стає вікно від компанії КАНТАЛЬ з фурнітурою SIEGENIA.

 

 

> Протизламна фурнітура
> Протизламні віконні ручки HOPPE Secustik

 

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»