Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Ощадбанк відновив кредитування фізосіб за програмою енергоефективності

Ощадбанк відновив кредитування фізосіб за програмою енергоефективності Ощадбанк повідомив на офіційному сайті про відновлення лінії кредитування населення за програмою енергоефективності.
Індивідуальні власники житла можуть отримати кредит на придбання енергоефективних вікон, енергоощадних матеріалів для утеплення фасадів будинку та інших матеріалів та приладів для проведення заходів з енергоефективності з компенсацією 35% від суми кредиту, а також твердопаливних котлів з компенсацією від 20% до 35%.
21-02-2017, 16:04

ПриватБанк заплановано долучити до програми «теплих кредитів»

ПриватБанк заплановано долучити до програми «теплих кредитів» Уряд прийняв рішення включити ПриватБанк до переліку банків-партнерів держпрограми з енергозбереження. Приєднання до програми одного з найбільш технологічних банків в Україні дозволить знизити вартість кредитів для населення та ОСББ завдяки посиленню конкуренції між банками та розширити можливості з верифікації продавців обладнання та мониторингу ефективності кредитування, повідомляє платформа OKNA.ua з посиланням на Держенергоефективності.
2-02-2017, 11:53

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами". 18 травня в ресторанно-готельному комплексі "Terra Nova" компанія Канталь провела велику конференцію присвячену особливостям та перевагам вікон з вклеєними склопакетами.
На захід в якості доповідачів були запрошені провідні фахівці галузі. З німецької сторони захід проводив директор з продажів у Східній Європі компанії aluplast Alexander Klotz.
25-05-2016, 17:01

Знижено ставки на кредити для енергозберігаючих вікон — від 14,5% річних

Знижено ставки на кредити для енергозберігаючих вікон — від 14,5% річних     Учасник держпрограми з енергоефективності «Укргазбанк» з 18 квітня знизив кредитні ставки на придбання енергоефективних вікон для фізичних осіб, повідомляє прес-служба банку.
    За новими умовами, процентна ставка для клієнта-фізичної особи складає 14,5% на рік у гривні при кредитуванні строком від 1 до 12 міс., 21% — при кредитуванні від 13 до 24 міс. і 23% — якщо клієнт бере кредит строком від 25 до 36 міс.
 
19-04-2016, 10:42

ЄБРР виділив 75 млн євро на енергоефективність житла в Україні

   7 квітня було презентовано нову програму ЄБРР з енергоефективності IQ energy. Програма спрямована на відшкодування частини витрат на термомодернізацію житла для громадян, у ній планується задіяти три комерційні банки, повідомляє прес-служба Мінфіну.

7-04-2016, 17:07

Початок стратегічного співробітництва компанії aluplast і КАНТАЛЬ

    15 грудня в комплексі "Terra Nova" відбулася конференція присвячена підписанні угоди про стратегічне партнерство компаній aluplast і КАНТАЛЬ.
Партнери компанії КАНТАЛЬ були ознайомлені зі стратегією розвитку на 2016 рік, а також з новою продуктовою лінійкою, заснованої на профільних системах aluplast. З німецької сторони захід проводив директор з продажів у Східній Європі компанії aluplast Alexander Klotz. Дана конференція є хорошим стартом ефективної співпраці двох компаній.

23-12-2015, 17:39

Як економити тепло та не переплачувати за опалення і гарячу воду в опалювальний сезон?

    Як економити тепло та не переплачувати за опалення і гарячу воду в опалювальний сезон? 3 прості і практичні поради.
    Утеплення стін і заміна вікон дає економію до 50% на опаленні. Адже найбільші втрати тепла у житловому будинку йдуть через стіни – 40%, вікна – 20%, підвал – 10%, дах – 20%, вентиляція – 7%, під’їзд – 3%.
24-10-2014, 10:21

НОВИНКА від КАНТАЛЬ - склопакети з енергозберігаючим покриттям Silverstar Zero

    В усьому світі проблемам енергозбереження приділяється величезна увага. Україна має обмежений запас власних енергоресурсів, а ціни на них постійно зростають. Тому використання енергозберігаючих технологій безсумнівно окупить  себе в найкоротші строки. На сьогоднішній день, скляна промисловість зробила величезний прорив, і за допомогою спеціальних енергозберігаючих склопакетів, можна домогтися колосальних показників  енергозбереження.
    Компанія КАНТАЛЬ представляє приголомшливу НОВИНКУ - скло з покриттям Silverstar Zero. Це новітня розробка нашого стратегічного партнера - швейцарського концерну Glas Trösch.
4-10-2014, 12:49

Семінар для партнерів компанії КАНТАЛЬ

    5 грудня 2013 року компанія " КАНТАЛЬ" спільно з VEKA Professional, в особі бізнес-тренера Оксани Царалунги, провели семінар для партнерів на тему "Мистецтво продажів В2С". Метою семінару було підвищення рівня послуг, що робилися, і удосконалення навичок роботи з клієнтами.
6-12-2013, 13:23

Компанія -КАНТАЛЬ- виходить на європейський ринок

Компанія -КАНТАЛЬ- виходить на європейський ринок    13 жовтня 2011 року між компанією "ВЕКА Україна" і українським виробником світлопрозорих конструкцій - компанією " Канталь", було підписано Угоду про використання технічного паспорта профільних систем VEKA.
14-12-2011, 12:56

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»