» » Початок стратегічного співробітництва компанії aluplast і КАНТАЛЬ

Початок стратегічного співробітництва компанії aluplast і КАНТАЛЬ

    15 грудня в комплексі "Terra Nova" відбулася конференція присвячена підписанні угоди про стратегічне партнерство компаній aluplast і КАНТАЛЬ.
Партнери компанії КАНТАЛЬ були ознайомлені зі стратегією розвитку на 2016 рік, а також з новою продуктовою лінійкою, заснованої на профільних системах aluplast. З німецької сторони захід проводив директор з продажів у Східній Європі компанії aluplast Alexander Klotz. Дана конференція є хорошим стартом ефективної співпраці двох компаній.

    Компанія КАНТАЛЬ володіє колосальним досвідом у виготовленні якісних і надійних металопластикових конструкцій і завжди пропонує споживачеві металопластикові вікна, створені на базі передових енергоефективних технологій. Вимоги до якості та відповідності профілю європейським стандартам, а також наявність великої продуктової лінійки, були основними критеріями при виборі компанії aluplast, як стратегічного партнера.
Компанії aluplast і КАНТАЛЬ поділяють спільні цінності: "Якість - понад усе". У зв'язку з цим було прийнято рішення про стратегічну співпрацю. Особливо хотілося б підкреслити, що компанія КАНТАЛЬ є ексклюзивним партнером aluplast в Україні з виробництва енергозберігаючих вікон energeto®.

    Фахівці КАНТАЛЬ вивчивши всі показники і дані досліджень, а також відвідавши головне виробництво aluplast в місті Карлсруе, переконалися, що віконні ПВХ системи energeto® дійсно є справжнім проривом в галузі енергозбереження.
Турбота про енергозбереження вже дуже давно є не розкішшю, а необхідністю. Користуючись особливою зацікавленістю людей у ​​цьому питанні, компанія КАНТАЛЬ виводить на ринок України вікно нових можливостей - PREMIUM energeto®.
Вікно PREMIUM energeto®, завдяки поєднанню технологій «bonding inside» і «powerdur inside», чудово зарекомендувало себе на віконному ринку Німеччини, має ряд незаперечних переваг у порівнянні зі звичайним металопластиковим вікном.
Завдяки цим інноваціям, компанія КАНТАЛЬ створює не просто вікна, а неповторний високоякісний продукт, який вбереже вас від холоду і скоротить ваші витрати на енергоносії, додавши затишку і комфорту у ваші домівки.

    Компанія КАНТАЛЬ висловлює подяку своїм партнерам за проявлений інтерес і сподівається, що дані зміни посприяють досягненню результатів у збільшенні продажів!

23-12-2015, 17:39
1284 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»