» » ПриватБанк заплановано долучити до програми «теплих кредитів»

ПриватБанк заплановано долучити до програми «теплих кредитів»

Уряд прийняв рішення включити ПриватБанк до переліку банків-партнерів держпрограми з енергозбереження. Приєднання до програми одного з найбільш технологічних банків в Україні дозволить знизити вартість кредитів для населення та ОСББ завдяки посиленню конкуренції між банками та розширити можливості з верифікації продавців обладнання та мониторингу ефективності кредитування, повідомляє платформа OKNA.ua з посиланням на Держенергоефективності.

1 лютого відбулась зустріч Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергія Савчука з першим заступником Голови правління ПриватБанку Олегом Сергєєвим. На зустрічі обговорювались можливості участі банку у програмі «теплих кредитів», а також перспективи фінансування ЕСКО-компаній на здійснення заходів з енергозбереження в установах бюджетної сфери та можливість участі у проектах зеленої енергетики.

Сьогодні у програмі задіяні три державні банки: Укргазбанк, Ощадбанк та Укрексімбанк. Питання долучення нових банків піднімалось Агентством ще влітку 2016 року, тоді мова йшла зокрема і про долучення комерційних банків як про одну з ключових змін, які було заплановано внести до програми. Розширення переліку банків дозволить посилити конкуренцію та здешевити вартість кредитів на утеплення.

За словами Олег Сергєєва, у рамках програми «теплих кредитів» ПриватБанк зможе запропонувати зручний інструментарій видачі кредитів, оцінку ризиків, контроль цільового використання кредитних коштів, верифікацію продавців обладнання, моніторинг ефективності наданих кредитів тощо.

Станом на сьогодні до держпрограми з енергоефективності долучились вже понад 215 тис. родин та 654 ОСББ.
2-02-2017, 11:53
1651 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ
6
Пользователь offline Frankbroop 14 февраля 2017 21:37
[url=http://www.s-volvo.ru][/url]
,
. .
.
.
         
Пользователь offline Videomirinfo 18 февраля 2017 18:53
- 2017, , , TV - PlanetFilms : www.planetfilms.gq
--------------------
Самые популярные видеоролики интернета, смотрите бесплатно и без регистрации. Всегда только новые видео. Видео в HD качестве бесплатно Онлайн на портале www.video-mirinfo.ru
         
Пользователь offline Luizafaf 19 марта 2017 02:38
Szukam url aktualnie otrzymam nieco ofert przypadkiem posiadacie jakie? sugesti?
         
Пользователь offline inisera 5 апреля 2017 11:11
         
Пользователь offline odaqitid 6 апреля 2017 13:40
         

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»