» » Ощадбанк відновив кредитування фізосіб за програмою енергоефективності

Ощадбанк відновив кредитування фізосіб за програмою енергоефективності

Ощадбанк відновив кредитування фізосіб за програмою енергоефективності У Ощадбанку відновлено кредитування фізичних осіб за державною програмою енергоефективності. Умови кредитування залишились тими самими, що і минулого року,
Ощадбанк повідомив на офіційному сайті про відновлення лінії кредитування населення за програмою енергоефективності.
Індивідуальні власники житла можуть отримати кредит на придбання енергоефективних вікон, енергоощадних матеріалів для утеплення фасадів будинку та інших матеріалів та приладів для проведення заходів з енергоефективності з компенсацією 35% від суми кредиту, а також твердопаливних котлів з компенсацією від 20% до 35%.
Кредит надається строком на три роки під 24,5% річних, початковий внесок становить від 10% вартості товару. Також необхідно сплатити разову комісію — 3% від суми кредиту.

Як повідомляла платформа OKNA.ua, державну програму енергоефективності було продовжено 8 лютого поточного року. Ключові зміни у програмі у 2017 році — це розширення переліку банків-учасників (до програми приєднався ПриватБанк) та введення обов’язкової умови для проведення утеплення та модернізації багатоквартирних будинків — наявність загальнобудинкового лічильника тепла.
Паралельно із загальнодержавною програмою в Україні діють 216 місцевих програм співфінансування енергоефективності з різними умовами та обсягами фінансування.
21-02-2017, 16:04
2057 просмотров
  
Чи скористатися Ви "Теплим Кредитом" ? Скористалися чи маєте намір оформити кредит на утеплення помешкання по програмі енергозбереження?
Всього голосів: 0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»