ТОВ "-КАНТАЛЬ-" > Новини > Знижено ставки на кредити для енергозберігаючих вікон — від 14,5% річних

Знижено ставки на кредити для енергозберігаючих вікон — від 14,5% річних


19-04-2016, 10:42
Знижено ставки на кредити для енергозберігаючих вікон — від 14,5% річних     Учасник держпрограми з енергоефективності «Укргазбанк» з 18 квітня знизив кредитні ставки на придбання енергоефективних вікон для фізичних осіб, повідомляє прес-служба банку.
    За новими умовами, процентна ставка для клієнта-фізичної особи складає 14,5% на рік у гривні при кредитуванні строком від 1 до 12 міс., 21% — при кредитуванні від 13 до 24 міс. і 23% — якщо клієнт бере кредит строком від 25 до 36 міс.
    Раніше ставки по кредитах для приватних осіб було знижено з 25% річних до 24,5%.
  Відсотки відшкодування згідно програми енергоефективності не змінюються: 20% у разі придбання твердопаливного котла, 30% — на енергозберігаючі матеріали та обладнання для громадян (власників приватних будинків та квартир у багатоквартирних будинках), 40% — у разі комплексного утеплення багатоквартирного будинку, де створено ОСББ чи ЖСК та 70% — для громадян, які отримують субсидію.
    Нагадаємо, що ЄБРР виділив 75 млн грн на нову програму енергоефективності житла, до якої будуть залучені три недержавних банківські установи.
    Як нещодавно повідомлялось, вже розроблено і презентовано потенційним донорам модель Фонду енергоефективності.
 
news.okna.ua

Повернутися назад