ТОВ "-КАНТАЛЬ-" > Новини > Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".


25-05-2016, 17:01
18 травня в ресторанно-готельному комплексі "Terra Nova" компанія Канталь провела велику конференцію присвячену особливостям та перевагам вікон з вклеєними склопакетами.
На захід в якості доповідачів були запрошені провідні фахівці галузі. З німецької сторони захід проводив директор з продажів у Східній Європі компанії aluplast Alexander Klotz. Лейтмотивом його виступу було виділити основні переваги енергозберігаючих вікон з вклеєними склопакетами в порівнянні зі звичайними металопластиковими вікнами і розповісти, чому вікна з вклеєними склопакетами користуються великим попитом на європейському ринку. Особливу увагу було приділено таким перевагам вікон з вклеєними стеклопакетами:
• поліпшення теплоізоляції мінімум на 20%;
• до 30% більше світла - завдяки застосуванню технології вклеювання склопакетів bonding inside з'явилася унікальна можливість виготовлення максимально широких стулок - до 1500 мм, що особливо затребуване в сучасному проектуванні та будівництві;
• до 10% збільшення опору вітровим навантаженням;
• до 70% зменшення ризику руйнування скла і деформації вікна;
• до 90% зменшення рекламацій;
• підвищення взломостойкості завдяки склеюванню по всьому периметру (склопакет неможливо видавити з стулки, навіть якщо виламати штапик);
• більш ефективна звукоізоляція - клей виконує функцію поглинача по всьому периметру склопакета в порівнянні зі звичайними вікнами, де кріплення склопакета виконується розклиненням пластиковими пластинами.

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".


Наступним перейняв естафету виступів представник швейцарського міжнародного концерну Sika - Matthias Dick. Sika є світовим лідером на ринку виробництва спеціальної будівельної хімії, клеї якої компанія Канталь використовує для вклеювання склопакетів. Він розповів, що в усьому світі на розвиток покращення фасадів та вікон істотно впливають зростаючі вимоги до енергоефективності та розумного використання природних ресурсів. Сучасний ринок вимагає все більш ясних, функціональних, інноваційних та економічно обґрунтованих рішень. Вікна з вклеєними склопакетами є для українського ринку принципово новим продуктом, який природним чином викликає побоювання у наших споживачів. Фахівець компанії Sika поспішив розвіяти всі міфи і побоювання, розповівши про те, що на європейському ринку використання скла в якості структурного елементу віконної конструкції із застосуванням клейових методів проводиться вже понад 30 років, а доцільність даної технології доведена мільйонами успішно вклеєних вікон!
Компанії Канталь був також вручений сертифікат, що підтверджує відповідність високим європейським стандартам.

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".


Керівник київської філії швейцарського концерну Glas Trösch Group Олег Світличний особливу увагу свого виступу приділив темі сумісності клею із вторинною герметизацією склопакета. У вікнах з вклейкою, по торцю склопакета герметик вторинного контуру знаходиться в безпосередньому контакті з клеєм. Таким чином, клей повинен бути сумісний з вторинним герметиком. Він навів приклади неякісних клеїв, які приводили до руйнування вторинної герметизації склопакетів, а отже віконна конструкція переставала виконувати свої функції. Компанія Glas Trösch в своїх лабораторіях в Швейцарії перевірила і схвалила клейові системи Sika, які використовує компанія Канталь для вклеювання, і підтвердила це офіційним висновком лабораторії.

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".


Компанія Канталь для конференції виготовила унікальні зразки, які змогли продемонструвати можливості і надійність вікон з вклеєними склопакетами.

1. Клей тримає склопакет вагою 25 кг!

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".


2. Вікно з вклеєним склопакетом висотою 1,5 м і шириною 1,3 м .
Партнери компанії Канталь перевіряють надійність вікон з вклеєними склопакетами власною вагою.

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклєними склопакетами".


Компанія Канталь висловлює подяку своїм партнерам за проявлений інтерес і сподівається, що дана конференція посприяє досягненню результатів у збільшенні продажів!

Повернутися назад