ТОВ "-КАНТАЛЬ-" > Новини > ПриватБанк заплановано долучити до програми «теплих кредитів»

ПриватБанк заплановано долучити до програми «теплих кредитів»


2-02-2017, 11:53
Уряд прийняв рішення включити ПриватБанк до переліку банків-партнерів держпрограми з енергозбереження. Приєднання до програми одного з найбільш технологічних банків в Україні дозволить знизити вартість кредитів для населення та ОСББ завдяки посиленню конкуренції між банками та розширити можливості з верифікації продавців обладнання та мониторингу ефективності кредитування, повідомляє платформа OKNA.ua з посиланням на Держенергоефективності.

1 лютого відбулась зустріч Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергія Савчука з першим заступником Голови правління ПриватБанку Олегом Сергєєвим. На зустрічі обговорювались можливості участі банку у програмі «теплих кредитів», а також перспективи фінансування ЕСКО-компаній на здійснення заходів з енергозбереження в установах бюджетної сфери та можливість участі у проектах зеленої енергетики.

Сьогодні у програмі задіяні три державні банки: Укргазбанк, Ощадбанк та Укрексімбанк. Питання долучення нових банків піднімалось Агентством ще влітку 2016 року, тоді мова йшла зокрема і про долучення комерційних банків як про одну з ключових змін, які було заплановано внести до програми. Розширення переліку банків дозволить посилити конкуренцію та здешевити вартість кредитів на утеплення.

За словами Олег Сергєєва, у рамках програми «теплих кредитів» ПриватБанк зможе запропонувати зручний інструментарій видачі кредитів, оцінку ризиків, контроль цільового використання кредитних коштів, верифікацію продавців обладнання, моніторинг ефективності наданих кредитів тощо.

Станом на сьогодні до держпрограми з енергоефективності долучились вже понад 215 тис. родин та 654 ОСББ.

Повернутися назад