» Вікна серії OPTIMA 70

Вікна серії OPTIMA 70

 


Вікна серії "
OPTIMA" -
це оптимальне рішення для людей, хто інвестує в свій комфорт і затишок, хочуть отримати безперечно якісний, енергоефективний, надійний, безпечний і сучасний продукт за прийнятні кошти.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
  Стабільна багатокамерна система з встановленим армуванням забезпечує опір теплопередачі 0,77 м2с / Вт. П'ять повітряних камер, монтажна ширина рами і стулки 70мм - відповідають всім вимогам сучасного віконного ринку, оскільки володіють покращеними шумозахисними якостями і підвищеною теплоізоляцією.
   
ДОВГОВІЧНІСТЬ
  Продукт «OPTIMA» створений на базі профільної системи німецького концерну aluplast® GmbH - IDEAL 4000®. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «OPTIMA» на всіх етапах виробництва гарантує, при умовах правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.
   
СКЛОПАКЕТИ
  У вікнах «OPTIMA» можлива установка різних склопакетів шириною до 40 мм з різноманітними показниками та спеціальними характеристиками, в залежності від індивідуальних потреб кожного замовника.
Ми маємо можливість встановлення енергозберігаючих, шумозахисних, протиударних, тонованих, дзеркальних, матових, з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками склопакетів.
   
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
  Вікна «OPTIMA» володіють гарними показниками по енергоефективності. Встановлення вікон з енергозберігаючим або мультифункціональним склопакетом дозволяє економити на опаленні взимку і кондиціонуванні приміщення влітку.
   
ФУРНІТУРА
  В віконній системі «OPTIMA» встановлена німецька запірна фурнітура преміум-класу SIEGENIA.
Серії: TITAN AF і Favorit Si-Line. Завдяки міцній і надійній запірній фурнітурі вікно «оживає» - воно працює та рухається. Легке, не потребуюче зусиль, відкривання стулок, забезпечує високу надійність і безпеку роботи вікна.
   
МІЦНІСТЬ
  Вікна «OPTIMA» комплектуються армуючим профілем товщиною 1,2мм п-подібного перерізу з оцинкованої сталі українського виробництва. Армуючий профіль являє собою силовий скелет пластикового вікна, забезпечує жорсткість пластикової конструкції, яка необхідна для нормальної роботи віконних механізмів. Армуючий профіль вставляється у внутрішню частину пластикового профілю, що повністю виключає деформацію конструкції внаслідок перепадів температурного режиму.
   
ДИЗАЙН
  Наше вікно «OPTIMA» стане чудовим вибором для тих, хто віддає перевагу класичному, красивому дизайну без надмірностей, цінує гарну якість, комфорт, надійність і затишок.
Вікна «OPTIMA» виконуються виключно в білому кольорі.
   
   
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»