» «PREMIUM energeto®» вікна для комфортного життя

«PREMIUM energeto®» вікна для комфортного життяВікна «PREMIUMenergeto®» - справжня революція серед енергозберігаючих віконних систем.
Випробувавши безліч технологічних комбінацій кількості повітряних камер і монтажної ширини профілю, технічні фахівці компанії aluplast® застосували більш рішучий прогресивний підхід - усунули армуючий підсилювач. Домогтися цього вдалося завдяки поєднанню інноваційних технологій «bonding inside» та «powerdur inside».

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
  Удосконалена багатокамерна система забезпечує опір теплопередачі зі звичайним склопакетом до 0.91 m² • K / Вт, з енергозберігаючим склопакетом Rq може досягати 1.12 m² • K / Вт (досягнення кращого результату стало можливим завдяки вклеювання склопакета в профіль та заміні сталевого підсилювача на термопластикові вставки powerdur inside).
П'ять повітряних камер, монтажна ширина рами і стулки 70мм - відповідають всім вимогам сучасного віконного ринку, оскільки володіють поліпшеними шумозахисними якостями та підвищеною теплоізоляцією.
   
СВІТЛО
  Витончена класична форма профілю ідеально підходить для світлих приміщень з великою площею скління
   
ДОВГОВІЧНІСТЬ
  В основі інноваційної віконної серії «PREMIUMenergeto®» - високотехнологічна система віконних профілів aluplast energeto® 4000. Весь процес та технологія виробництва вікон «PREMIUMenergeto®», починаючи від точності допусків і до температури збірки, регулюється суворими стандартами легендарної німецької якості. Це означає, що при умовах правильної експлуатації вікно прослужить більше 20-ти років при мінімальному догляді.
   
СКЛОПАКЕТИ
  У вікнах «PREMIUMenergeto®» можлива установка різних склопакетів шириною 40 мм з різноманітними показниками та спеціальними характеристиками, залежно від індивідуальних потреб кожного замовника.
Ми маємо можливість установки енергозберігаючих, шумозахисних, протиударних, тонованих, дзеркальних, матових, з декоративними перемичками (шпроссами) або накладними горбильками склопакетів.
   
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
  Встановлення вікон «PREMIUMenergeto®» з енергозберігаючим або мультифункціональним склопакетом дозволяє істотно (до 30%) скоротити витрату на опалення взимку і кондиціонуванні приміщення влітку*
(* при розрахунку вартості опалення в приватному секторі, з власним опаленням)
   
ФУРНІТУРА
  В віконній системі «PREMIUMenergeto®» встановлена німецька запірна фурнітура преміум-класу SIEGENIA.
Серії: Favorit Si-Line, TITAN AF.
Міцна та надійна запірна фурнітура дає життя вікну, змушує його працювати й рухатись. Легке, не потребуюче зусиль, відкривання стулок, забезпечує високу надійність і безпеку роботи вікна.
   
БЕЗПЕКА
  Можливість комплектації вікон і дверей«PREMIUMenergeto®» протизламною фурнітурою від базового варіанту до класу WK1 і WK2.
   
МІЦНІСТЬ
  У вікнах «PREMIUMenergeto®» передбачено 2 види спеціальних підсилювачів. POWERDUR INSIDE - це термопластикові вставки, розроблені спільно з компанією BASF. Вставки інтегровані в профілі стулки та успішно замінюють металевий підсилювач, забезпечуючи значно кращі теплоізоляційні та механічні властивості вікна.
Рамні профілі комплектуються спеціальними армуючими підсилювачами замкнутого перерізу, що мають 4 ребра жорсткості, виготовленими з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм виробництва Gebhardt -Stahl (Німеччина).
Використання даних підсилювачів у вікнах «PREMIUMenergeto®» дозволяє забезпечити чудові статичні показники, уникнути неприємних моментів «провисання» стулки, підвищити енергозберігаючі властивості вікна в цілому.
   
ДИЗАЙН
  Широка гамма різноманітних кольорів, в тому числі імітуючих текстуру дерева, дозволяє підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.
Вироби з ламінованих профілів в масі, серії «PREMIUMenergeto®», мають 2 стандартних кольори: «горіх» – на темно-коричневій основі, «золотий дуб» – на карамельній основі. А можливість односторонньої (внутрішньої чи зовнішньої) або двосторонньої ламінації на білій основі більш ніж в 30 різних кольорів, допоможуть втілити в життя навіть самі цікаві і неповторні дизайнерські ідеї.
   
   
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»