» Вікна серії TERMO 70

Вікна серії TERMO 70

 

 

Вікна «TERMO» - це оптимальне рішення для людей, які інвестують в свій комфорт і затишок, і хочуть отримати беззаперечно якісний, енергоефективний, надійний, безпечний і сучасний продукт.


 

Вікна «TERMO» - це оптимальне рішення для людей, які інвестують в свій комфорт і затишок, і хочуть отримати беззаперечно якісний, енергоефективний, надійний, безпечний і сучасний продукт.


ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
  Стабільна багатокамерна система з встановленим армуванням забезпечує опір теплопередачі 0,77 м2с / Вт.
П'ять повітряних камер, монтажна ширина рами і стулки 70мм - відповідають всім вимогам сучасного віконного ринку, оскільки володіють покращеними шумозахисними якостями і підвищеною теплоізоляцією.
   
ДОВГОВІЧНІСТЬ
  В основі віконної серії «TERMO» - випробувана часом система віконних і дверних профілів aluplast® IDEAL 4000® euro. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «TERMO» на всіх етапах виробництва гарантує, при умовах правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.
   
СКЛОПАКЕТИ
  У вікнах «TERMO» можлива установка різних склопакетів шириною до 40 мм з різноманітними показниками та спеціальними характеристиками, в залежності від індивідуальних потреб кожного замовника.
Ми маємо можливість встановлення енергозберігаючих, шумозахисних, протиударних, тонованих, дзеркальних, матових, з декоративними перемичками (шпросами) або накладними горбильками склопакетів.
   
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
 
Вікна «TERMO» володіють чудовими показниками по енергоефективності. Встановлення вікон з енергозберігаючим або мультифункціональним склопакетом дозволяє істотно економити на опаленні взимку і кондиціонуванні приміщення влітку.
   
ФУРНІТУРА
  В віконній системі «TERMO» встановлена німецька запірна фурнітура преміум-класу SIEGENIA. Серії: Favorit Si-Line і TITAN AF.
Міцна і надійна запірна фурнітура дає життя вікну, змушує його працювати і рухатися. Легке, не потребуюче зусиль, відкривання стулок, забезпечує високу надійність і безпеку роботи вікна.
   
БЕЗПЕКА
  Можливість комплектації вікон і дверей «TERMO» протизламною фурнітурою від базового варіанту до класу WK1 і WK2.
   
МІЦНІСТЬ
  Вікна «TERMO» комплектуються на вибір спеціальними армуючими підсилювачами п-подібного або замкнутого перерізу, виготовленими з міцної оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм українського виробництва. Використання сталевих профілів даного типу у вікнах і дверях «TERMO» дозволяє забезпечити чудові статичні показники, а також уникнути неприємних моментів «провисання» стулки.

Вікна «TERMO+» комплектуються спеціальним підсилювачем замкнутого перерізу з оцинкованої сталі товщиною 1,5 мм, що має 4 ребра жорсткості, виробництва Gebhardt-Stahl (Німеччина). Використання сталевих профілів німецького виробництва Gebhardt-Stahl у вікнах і дверях серії «TERMO+» істотно підвищує статичні властивості готових виробів - надає додаткову жорсткість і максимально виключає можливість деформації при перепадах температур і сильному вітрі, навіть на верхніх поверхах висотних будинків.
   
ДИЗАЙН
  Широка гамма різноманітних кольорів, в тому числі імітуючих текстуру дерева, дозволяє підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.
Вироби з ламінованих профілів в масі, серії «TERMO», мають 2 стандартних кольори: «горіх» – на темно-коричневій основі, «золотий дуб» – на карамельній основі. А можливість односторонньої (внутрішньої чи зовнішньої) або двосторонньої ламінації на білій основі більш ніж в 30 різних кольорів, допоможуть втілити в життя навіть самі цікаві і неповторні дизайнерські ідеї.
   
   
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»