» Приточний віконний провітрювач - VENTAIR

Приточний віконний провітрювач - VENTAIR

 
 
Провітрювачі VENTAIR II TRDn i VENTAIR II регулюються різницею тиску і призначені для постійного припливу необхідної кількості свіжого повітря в приміщення. Автоматичне управління тиском стабілізує продуктивність припливу, оберігає від надмірного обміну повітря в зимові і вітряні періоди, дозволяють реалізувати контрольовану вентиляцію, забезпечуючи комфорт і здорову атмосферу при економії теплової енергії. Застосовуються в приміщеннях, оснащених гравітаційною і механічною витяжною вентиляцією.

Провітрювачі VENTAIR, регульовані тиском, оснащені самостійно діючим регулятором припливу (що регулюється різницею тиску), завдяки якому, величина припливу повітря постійна, незалежна від атмосферних умов (вітер, холод). Додатково можлива ручна регуляція, аж до закриття провітрювачі.

Вони відносяться до групи щілинних провітрювачів, що монтуються на верхніх горизонтальних конструкційних профілях вікна. Складаються з двох елементів - втягувача повітря, що монтується зовні, і регулятора, що розміщується на внутрішній стороні вікна. Ці елементи сполучені щілиною, що прорізана у віконному профілі, забезпечує приплив повітря.

Автоматичний регулятор припливу знаходиться в втягувачі повітря. Регулюючим елементом є аеродинамічна алюмінієва пластинка, "плаваюча" в припливі повітря, що поступає. У міру зростання швидкості повітря, пластинка піднімається і обертається навколо верхнього краю, прикриваючи канал припливу повітря. При зменшенні швидкості повітря - пластина обпадає. Пластина виконує функцію пропорційного автоматичного регулятора припливу, забезпечуючи постійний приплив повітря незалежно від зовнішніх умов.

Додатково втягувач оберігає від попадання дощової води, оснащений протимоскітною сіткою.

Внутрішній регулятор дозволяє вручну регулювати приплив повітря за допомогою прилеглого клапана. Ручне регулювання може здійснюватися безпосередньо ручкою механізму.

Втягувач і регулятор виготовлені з алюмінієвого профілю, які сполучені елементами з штучного матеріалу. Додатково регулятор оснащений тепловою і акустичною ізоляцією.
 

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»