Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Вікна PREMIUM energeto®

    Вікна серій energeto® - справжня революція серед енергозберігаючих віконних систем.
    Випробувавши безліч технологічних комбінацій кількості повітряних камер і монтажної ширини профілю, технічні фахівці компанії aluplast® застосували більш рішучий прогресивний підхід - усунули армуючий підсилювач. Домогтися цього вдалося завдяки поєднанню інноваційних технологій «bonding inside» та «powerdur inside».
8-04-2016, 11:45

DANKE - підвіконня нового покоління

DANKE - підвіконня нового покоління   Підвіконня Danke - це колекція пластикового підвіконня преміум класу, що має цілий ряд важливих характеристик для споживачів. Це результат ефективної роботи по впровадженню інноваційних технологій, у поєднанні з використанням виключно якісних, імпортних матеріалів, виробництвом на новітньому німецькому обладнанні та найсуворішим контролем якості продукції.
24-02-2016, 14:09

Технологія bonding inside вклеювання склопакету

Технологія bonding inside вклеювання склопакету  Унікальна технологія дозволяє вклеювати склопакет в стулку без використання сталевого підсилювача й підкладки під склопакет. Сполучені клеєм склопакет і профіль стабілізують вікно, при цьому склопакет, приймає на себе функцію підсилювача. Стійке з'єднання склопакета і профілю знижує ризик просідання стулки та покращує шумоізоляційні властивості вікна.
2-02-2016, 16:28

Мультиплікаційний фільм про Енергопакет® Glas Trösch SELEKT

Мультиплікаційний фільм про Енергопакет® Glas Trösch SELEKT   Вікна з мультифункціональним ЕНЕРГОПАКЕТОМ® Glas Trösch SELEKT сприяють скороченню витрат на опалення взимку і кондиціонування влітку.
Завдяки спеціальному екологічно безпечному і невидимому напиленню зі срібла та інших металів, Енергопакет® Glas Trösch SELEKT значно знижує проникнення сонячного тепла в приміщення влітку і втрати тепла взимку. Таким чином, в жарку пору року значно заощаджуються витрати на кондиціонування та можна навіть обійтися без кондиціонерів і вентиляторів. Взимку, якщо в приміщенні встановлено автономне опалення, заощаджуються витрати на опалення. Якщо ж опалення централізоване, то температура в приміщенні збільшується на кілька градусів.
13-07-2015, 12:58

HOPPE Secustik

HOPPE Secustik    Віконні ручки Secustik® мають в якості базової безпеки запатентований замочний механізм, який запобігає несанкціонованому зрушенню фурнітури вікна зовні. Механізм зчеплення, розташований між ручкою і чотиригранним штифтом, діє як "механічний діод". Він дозволяє повертати віконну ручку зсередини, але блокує її у разі спроби провертання ручки через фурнітуру вікна зовні. Тим самим ці ручки відповідають вимогам AhS RAL - RG607/13.
14-02-2014, 13:54

Siegenia-Aubi (Зігенія-Аубі) - контроль якості

Siegenia-Aubi (Зігенія-Аубі) - контроль якості    Компанія ЗІГЕНИА-АУБИ КГ (Siegenia - Aubi KG) є великим виробником віконної фурнітури і шумозахисних систем провітрювання, з майже 140-річною історією, позиціонується на міжнародному ринку компанією, що пропонує комплексні рішення в області віконної і дверної фурнітури, систем провітрювання і сучасного устаткування для будівель.
7-02-2014, 17:37

Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»