» Підвіконня WERZALIT - першокласна якість, краса та міцність

Підвіконня WERZALIT - першокласна якість, краса та міцність

Підвіконня WERZALIT виробляються за запентованою технологією, методом пресування в формах при високих температурах. Вони водостійкі, міцні, довговічні. Підвіконня WERZALIT - це якість у всіх відношеннях.

У внутрішньому дизайні приміщень вибір підходящого підвіконня  також я питанням естетики. Скромний елемент приміщення, або яскравий акцент -WERZALIT пропонує Вам найбільший вибір форм, декорів, а також розмірів.

Підвіконня WERZALIT виробляються з сертифікованої PEFC деревини в складі з високоякісними смолами. WERZALIT має 50-ти річний досвід виробництва та використання формопресованих матеріалів. Це гарантує кращий вибір сировини при виробництві продукту.
 

Внутрішнє підвіконня серії exclusiv.
Красива класична форма

exlusiv - це класична серія з типовим, інтегрованим капіносом. Вона є в продажу в якості стандартного підвіконня. Різноманітні кольори , декори та три види різної текстури поверхні дозволяють реалізувати Ваші індивідуальні ідеї в оформлені приміщення.

Форма капіносу 34мм надає підвіконню серії exlusiv класичного вигляду. Завдяки особливостям матеріалу, таким як міцність, стійкість до деформації, легкість в догляді  це підвіконня добре зарекомендувало себе як на приватних, так і на громадських об'єктах.

 

   
Арт.. 131 кварц
Поверхня гладка, шовковисто-матова
   
Арт.. 070 білий мармур
Поверхня гладка, шовковисто-матова
   
Арт.. 008 світлий мармур
Поверхня гладка, шовковисто-матова
   
Арт.. 310 доломіт
Поверхня гладка, шовковисто-матова
   
Арт.. 151 меранті
Поверхня дрібнозерниста фактура
   
Арт.. 103 венге
Поверхня дрібнозерниста фактура
   
   
   
   
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады каталог сайтів Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz» Львів. Дошка оголошень. Каталог сайтів.